Як створити і розкрутити свій блог

  1. створення блогу
  2. Вибір cms і дизайну для створення блогу
  3. Просування (розкрутка) блогу

Добрий день, шановні читачі сайту. Ми вже з вами говорили про створення інтернет-магазинів , Про їх просуванні . Але багато хто мріє створити свій блог, щоб мати можливість ділитися своїми думками (досвідом) і якщо вийти його в майбутньому монетизувати.

Тому, я вирішив, що потрібно зробити маленький подарунок своїм читачам і написати статтю «Як створити і розкрутити свій блог». Безумовно, існує величезна кількість блогів в інтернеті на різні тематики, але кожен користувач вибирає блогерів по духу і манері підношення матеріалів. Останнім часом велика кількість авторів блогів стали використовувати вебінари, що дозволяє налагодити контакти з читачами, але і не забуваємо про соціальні мережі. За ними майбутнє

План статті:

  1. створення блогу
  2. Просування (розкрутка) блогу

створення блогу

Сам процес створення блогу можна розділити на кілька процесів і щоб розуміти, що потрібно робити, я пропоную вам відповісти на ряд питань собі:

  1. На кого буде орієнтований ваш сайт (стать, вік, соціальний статус)
  2. На який регіон буде орієнтований ваш блог (Україна, РФ і тд)
  3. Вам потрібен буде унікальний дизайн або підійде шаблон
  4. Якщо шаблон, то платний або безкоштовний
  5. Чи готові ви відразу купити хостинг і доменне ім'я
  6. Ви знаєте, як підбирати запити для ваших статей і оформляти їх
  7. Чи готові ви інвестувати в свій блог на старті (час, гроші)
  8. Чи готові ви проводити вебінари зі своєю аудиторією
  9. Чи готові ви з ними спілкуватися в соціальних мережах
  10. І найголовніше - ваша інформація унікальна чи ні

Всі ці питання чітко дають зрозуміти картину, що перш ніж створювати ще один проект в інтернеті, у вас повинні бути позитивні відповіді, а якщо ви не знаєте чогось, то все в ваших руках + цілий інтернет, де вам підкажуть.

Вибір cms і дизайну для створення блогу

Основа всього - це час. Тому було вирішено, що під кожні завдання оптимально використовувати коробкові рішення. У напрямку створення блогів, досягла успіху cms - WordPress. Велика частина блогів і взагалі сайтів роблять на цій cms. Надалі вам буде потрібно вивчити основи роботи з публікації та оформлення статей.

Всі проекти в більшості відрізняються дизайном. І тут кожен вибирає оптимальний варіант для себе. Завантажити саму cms WordPress, ви зможете за цією адресою - ru.wordpress.org.

Якщо ви перейдете за цією адресою, то зможете побачити величезну кількість шаблонів. Ось посилання - ru.wordpress.org/themes. А далі ви повинні будете підібрати вподобаний вам шаблон і встановити його до себе на хостинг.

Якщо вам не сподобалися безкоштовні шаблони, то ви завжди можете знайти платні або замовити індивідуальний дизайн. Як вибрати доменне ім'я та хостинг, вам підкажуть ці 2 статті « Який хостинг краще вибрати для сайту »І« Як правильно вибрати доменне ім'я для сайту «.

Після того, як ви встановите WordPress і сам шаблон. Перед вами стоятиме завдання - розібратися як користуватися цією cms. Потім ви зрозумієте, що насправді - все дуже просто. Чи зможете самостійно створювати сторінки, записи, рубрики + додавати відео.

Для роботи на старті вам знадобляться певні плагіни:

  1. RusToLat
  2. TinyMCE Advanced
  3. WordPress Related Posts
  4. Yoast SEO

Після того, як ви їх встановіть, потрібно буде активувати і налаштувати. Якщо вам здалося, що це все дуже для вас складно, то ви можете замовити створення і налаштування вашого блогу. Вартість - 2000 грн.

Просування (розкрутка) блогу

Це найважливіший етап в житті кожного проекту в інтернеті, адже якщо ви не зможете знайти аудиторію, то в перспективі ви перестанете оплачувати доменне ім'я та хостинг Це найважливіший етап в житті кожного проекту в інтернеті, адже якщо ви не зможете знайти аудиторію, то в перспективі ви перестанете оплачувати доменне ім'я та хостинг. І проект можна буде вважати закритим. А значить потрібно буде вивчити кілька статей по оптимізації і просуванню вашого блогу. Для цього підійде стаття « Оптимізація сайту на wordpress «.

А як правильно підбирати запити, вам допоможе ця стаття - « Як скласти семантичне ядро ​​для сайту «. Є ще дуже багато матеріалу на моєму блозі, які вам допоможуть у перспективі. Обов'язково, потрібно вивчити з чого складається кожна стаття « Тема сайту (тег title), мета тег description і теги h1, h2, h3 »І« Як правильно писати статті для просування сайту «.

Коли будуть сформовані розділи, написано 3-4 статті, то можна буде додавати ваш блог на індексацію в пошукові системи. Як це зробити написано тут . Все це повинно в перспективі призвести до росту відвідуваності вашого блогу , Що дозволить сформувати постійну аудиторію (кістяк). Щоб активно взаємодіяти зі своєю аудиторією, можна використовувати соціальні мережі і проводити вебінари.

Якщо у вас гарна камера і є мікрофон, то ви з легкістю зможете проводити вебінари через Ютуб. В інтернеті дуже багато інформації як це зробити. Не забувайте, що потрібно взаємодіяти зі своєю аудиторією через соціальні мережі (Вконтакте, Фуйсбук, Однокласники).

Але не забувайте, що основа будь-якого проекту в інтернеті - органічна видача (так званий топ-10), хоча у вас основне завдання - це топ-3. В Україні лідирує пошукова система Google, тому, я всім рекомендую, ознайомиться зі статтею « Просування сайту в гуглі (google) «. Так що потрібно буде намагатися догодити не вашим читачам, але пошуковим системам.

Дополнительная информация

rss
Карта