Як посилити WiFi сигнал роутера в домашніх умовах своїми руками

  1. Мінімізувати вплив інших пристроїв
  2. Посилення сигналу в настройках роутера
  3. Збільшення потужності передачі роутера
  4. Зміна каналу на вільний
  5. Зміна режиму мовлення роутера
  6. Посилення за допомогою додаткових пристроїв
  7. Заміна стандартної антени
  8. Установка підсилювача wi-fi (бустер)
  9. установка репитера
  10. Корисні поради
  11. Налаштування приймача на ноутбуці або комп'ютері
  12. саморобні антени
  13. заміна роутера
  14. висновок

Слабкий сигнал домашнього маршрутизатора в міських умовах - вже давно не новина, а з питанням, як посилити wi-fi-сигнал домашнього роутера, стикався кожен активний користувач мережі Слабкий сигнал домашнього маршрутизатора в міських умовах - вже давно не новина, а з питанням, як посилити wi-fi-сигнал домашнього роутера, стикався кожен активний користувач мережі. Причин для подібних проблем з прийомом кілька, це: несправності самого пристрою, перешкоди, створювані іншими електроприладами, які працюють в будинку, інші причини. Слід нагадати, що способів посилити сигнал «Вай-фаю» на роутері існує не менше, послуги фахівця при цьому не потрібні.

Мінімізувати вплив інших пристроїв

Часто на потужність передавача роутера надають несприятливий вплив електричні прилади, що знаходяться поблизу. Відчутний вплив надають, наприклад, мікрохвильові печі, мобільні телефони, що мають потужний електромагнітним випромінюванням. Посилити сигнал wifi роутера просто, якщо помістити техніку подалі один від одного.

Маршрутизатора необхідно відкрите місце, що знаходиться у вільному доступі, а не за шафою або диваном. Якщо з якоїсь причини мікрохвильовка розташовується близько до роутера, посилити сигнал потрібно за допомогою другого роутера (додаткового). Це безпрограшний варіант.

Посилення сигналу в настройках роутера

У більшості випадків проблема цим, звичайно, не наважується, і сигнал як і раніше слабкий У більшості випадків проблема цим, звичайно, не наважується, і сигнал як і раніше слабкий. Можливість, як посилити wi-fi-сигнал свого роутера, знаходиться в пристрої, його налаштуваннях. Сигнал недостатньою сили «задуманий» в настройках домашнього маршрутизатора за замовчуванням, відбувається це через небажання користувачів змінювати їх індивідуально під себе. З настройками часто не хочеться возитися, щось читати, вникати в процес. В цьому і полягає проблема. Сусіди, які живуть через стіну, думають так само, а їх пристрої, розташовані поблизу, працюють на одній частоті, що призводить до гальмування системи.

Збільшення потужності передачі роутера

Підвищити слабкий сигнал можна за рахунок посилення потужності передачі домашнього маршрутизатора. Правда, регулятори встановлені не на всіх пристроях і робити це рекомендується, тільки якщо інші методи не допомагають. Безконтрольне втручання в систему загрожує пошкодженням або перегрівом пристрою. Тому перш ніж вдаватися до цього способу, слід уважно ознайомитися з інструкцією (все-таки, почитати), пам'ятати, що показник потужності не повинен перевищувати 45 mW. А поліпшення сили сигналу робити в такий спосіб:

  1. В налаштуваннях відкрити розділ «Розширені настройки мережі».
  2. Перейти по периметру Wireless Transmit Power - «Потужність передачі».
  3. Значення виражені або в «%», або High - висока, Medium - середня, Low - низька.
  4. У першому випадку потрібно збільшити до максимуму: 100%.
  5. У другому вибрати «High» і виставити значення «20».

У другому вибрати «High» і виставити значення «20»

Зміна каналу на вільний

Посилити слабкий сигнал «вай-фаю» також можливо за допомогою переходу на вільний канал передачі. Якщо роутер налаштований за замовчуванням, велика ймовірність того, що і до сусідських не застосовувалося жодних дій в даному напрямку. Це одна з найпоширеніших причин низької швидкості мережі. Перебуваючи на одному каналі з пристроями, розташованими поблизу, значно знижується її радіус. Для того щоб підвищити швидкість зв'язку, рекомендується вибрати кілька варіантів зміни каналу:

  • В налаштуваннях мережі встановити для маршрутизатора «Авторежим».
  • У тих же налаштуваннях поставити яке-небудь з статичних каналів.
  • Скористатися програмами типу inSSIDer або Acrylic, які відстежують вільні канали.

Зміна режиму мовлення роутера

Як посилити слабкий сигнал wi-fi роутера в настройках, розібратися не так складно. Все, що потрібно, це змінити існуючий стандарт бездротових мереж, що працюють як правило, в режимі b / g / n. Нові прилади налаштовані відповідно до сучасного стандарту - 802.11ac, що вважається найбільш просунутим. Однак і застарілий 802.11n здатний збільшити і швидкість передачі, і радіус покриття мережі. Але це не спрацює, якщо на бездротовому маршрутизаторі тільки одна антена, або він не підтримує дані стандарти.

Переключити мережу на новий-старий режим просто: Переключити мережу на новий-старий режим просто:

  1. Зайти в налаштування за адресою роутера: 192.168.1.1.
  2. Відкрити розділ Wireless - «Бездротова мережа.
  3. Перейти в пункт Mode - «Режим бездротової мережі.
  4. У ньому вибрати значення N only - Save - «Зберегти».
  5. Залишиться лише перезавантажити.

Посилення за допомогою додаткових пристроїв

Можна посилити сигнал роутера, скориставшись можливостями інших пристроїв, спеціально для цього створених. Значно збільшити дальність і радіус дії допоможуть додаткові антени, підсилювачі, адаптери, якщо в домашньому маршрутизаторі працюють usb-порти. Часто ці варіанти бувають ефективніше інших засобів, особливо у випадку з застарілими бездротовими пристроями.

Заміна стандартної антени

Якщо на маршрутизаторі передбачена знімна антена, її замінюють більш потужною. Нехай незначно, але збільшується дальність дії мережі. Це, звичайно, не найкращий варіант. Ефект від таких змін незначний, але коли інші способи не допомагають, цей стає альтернативним.

Одними з кращих антен для wi-fi-роутерів вважаються TP-Link: якісні і відносно недорогі Одними з кращих антен для wi-fi-роутерів вважаються TP-Link: якісні і відносно недорогі. Але підходять не до всіх пристроїв даного типу. Щоб результат був помітний, потрібно вибирати антену, яка має коефіцієнт підсилення не менше 8 dBi.

Допоможе посилення сигналу wi-fi роутера установка ще однієї антени або навіть двох, але це можливо тільки в разі, якщо їх підтримує сам пристрій.

Установка підсилювача wi-fi (бустер)

Посилення сигналу домашнього роутера можливо за допомогою ретрансляторів типу Range Extender Booster. Це хороші підсилювачі «вай-фай» -сигнал з переважаючими можливостями дії антен, а коштують дешевше. Інші переваги бустера:

  • Підходить для всіх стандартів режиму мовлення.
  • Покращує, розширює сигнал аж до краю зони покриття.
  • Підтримує потужність бездротових пристроїв від 2.4 ГГц.
  • Підсилює швидкість передачі максимально до 300 Мбіт / с.
  • Стабільний, безпечний у використанні.

установка репитера

Репитер (повторювач) - ще один підсилювач сигналу, за принципом дії схожий на бустер, але сильно йому поступається Репитер (повторювач) - ще один підсилювач сигналу, за принципом дії схожий на бустер, але сильно йому поступається. Репитер здатний значно підвищити сигнал, на цьому його можливості закінчуються. А бустер, крім цього, здатний розширити діапазон прийому. До слова, немає потреби купувати цей пристрій, таким повторителем може виступати іншою роутер.

Корисні поради

Існують і інші способи посилити сигнал. Можливо це за допомогою налаштувань ноутбука або застосування підручних засобів, самостійного виготовлення антени. Реально посилення роутера без антени, якщо дотримуватися простих правил:

  • Встановити його високо.
  • Не розміщувати поруч з плоскими предметами з металу.
  • Не допускати радіоперешкод.

Налаштування приймача на ноутбуці або комп'ютері

Мало хто замислювався, за допомогою яких засобів посилити сигнал прийому wi-fi на персональному ноутбуці і чи можливо таке взагалі. Рішення проблеми, ніким не помічене, часто лежить на поверхні. Часто користувачі ставлять ноутбук в режим економії живлення, щоб зберегти заряд батареї. У домашніх умовах це ні до чого, тому що в будь-який момент бук легко підключити до електромережі, а ось wi-fi мережі від цього значно «втрачають», звідси і слабкий сигнал. Щоб підсилити його, досить поміняти настройки електроживлення: Мало хто замислювався, за допомогою яких засобів посилити сигнал прийому wi-fi на персональному ноутбуці і чи можливо таке взагалі

  1. Відкрити «Панель управління».
  2. Перейти в розділ «Електрокерування».
  3. Вибрати пункт «Висока продуктивність».

саморобні антени

Як незначно підсилити сигнал wi-fi роутера власними руками, не вдаючись до стандартних засобів, знає багато хто. Що характерно, методи працюють. Збільшення радіусу дії пристрою можливо завдяки виготовленню своєрідних ретрансляторів репитера wi-fi своїми руками. Для цього нічого особливого не потрібно: схема виготовлення досить проста. Потрібно взяти шматок фольги або розрізати порожню бляшанку, надати їм вигнуту форму і встановити позаду роутера, краще біля стіни, штучно створюючи спрямовану хвилю. Скорочуючи кут, хвилі відбиваються від поверхні імпровізованій антени, сигнал трохи посилюється.

заміна роутера

Якщо ж нічого із запропонованого не допомагає, значить, проблема полягає в самому пристрої. В цьому випадку залишається тільки одне: заміна бездротового маршрутизатора.

Власне, після цього проблеми виключаються за умови, що користувачі не стануть економити на покупці, інакше знову доведеться шукати причину ззовні або займатися «рукоділлям». Краще купувати сучасний wi-fi роутер, який підтримує роботу на частоті 5 ГГц, тоді про слабкому сигналі можна буде забути раз і назавжди.

висновок

Посилення сигналу роутера в квартирі своїми руками - заняття, яке не потребує якихось особливих знань. Просто потрібно вникнути в зазначені рекомендації та стане ясно, що зробити це в домашніх умовах простіше простого.

Дополнительная информация

rss
Карта