Які посилання і де брати посилання на сайт?

  1. Питання № 1: Які посилання потрібні для успішного просування?
  2. Питання № 2: Які цілі потрібно виконати, щоб просунути сайт в топ посилальними методами?
  3. Питання № 3: Де краще розміщувати корисні посилання для користувачів з метою SEO-просування?
  4. Питання № 4: Які критерії пред'являти до посилань і самим сайтам?
  5. Питання № 5: Як оформляти і в яких місцях краще розміщувати посилання?
  6. Питання № 6: Який формат розміщення посилань використовувати переважно в цілях SEO-розкрутки сайту?

Не секрет, що багато веб-майстри і оптимізатори сайтів, що варто підкреслити, кажуть, що посилання в плані просування сайтів вже не працюють . Однак це не так, причому далеко не так!

Посилання по раніше потрібні абсолютно кожному сайту без винятків, тому що посилання є однією з баз, якщо можна так висловитися, всього будови інтернету після, природно, самих веб-документів (веб-сторінок) на сайтах.

Крім того, посилання, особливо, якщо вони правильні, працюють з метою SEO-оптимізації Ваших сайтів і дозволяють домагатися топа в пошуковій видачі. Тому, раз це так, то можна також сказати, що посилання для досягнення позицій топ-1 потрібні завжди. Інша справа - які саме, як їх добувати і де брати? У чому ми і будемо розбиратися в даному матеріалі для оптимізаторів веб-проектів.

У чому ми і будемо розбиратися в даному матеріалі для оптимізаторів веб-проектів

Зміст статті:

Питання № 1 : Які посилання потрібні для успішного просування?
Питання № 2 : Які цілі потрібно виконати, щоб просунути сайт в топ посилальними методами?
Питання № 3 : Де краще розміщувати корисні посилання для користувачів з метою SEO-просування?
Питання № 4 : Які критерії пред'являти до посилань і самим сайтам?
Питання № 5 : Як оформляти і в яких місцях краще розміщувати посилання?
Питання № 6 : Який формат розміщення посилань використовувати переважно в цілях SEO-розкрутки сайту?


Питання № 1: Які посилання потрібні для успішного просування?

Успішним Ваш лінкбілдінг можна назвати тоді, коли Ви розміщуєте посилання там, де вони доречні і підходять з точки зору звичайного рядового користувача, тобто такі, які розміщені де-небудь на сторінці сайтів в тему, у всіх сенсах цього слова, а не навпаки. Такі посилання є природними посиланнями.

Звідси висновок, що посилання, які допоможуть успішно просуватися Вам потрібні такі, які будуть корисні користувачеві в пошуку інформації та вивченню будь-яких матеріалів.

А що стосується оформлення самих посилань, то це вже питання інше, який ми розберемо нижче.

Повернутися до змісту


Питання № 2: Які цілі потрібно виконати, щоб просунути сайт в топ посилальними методами?

Список цілей кожного оптимізатора сайтів виглядає наступним:

    1. Нарощування посилального профілю проекту
    2. Підвищення трастовості сайту
    3. Просування посадочних сторінок в топ пошукової видачі по семантичному ядру

Причому тут цілі? Тому що під кожну мету необхідно застосовувати свій тип посилань, відповідно до визначеного набору і види критеріїв.

Повернутися до змісту


Питання № 3: Де краще розміщувати корисні посилання для користувачів з метою SEO-просування?

Список того, де краще розміщувати посилання в першу чергу виглядає таким:

    1. У статтях, використовуючи метод статейного маркетингу
    2. У коментарях, на форумах і різних обговореннях, наприклад, в соціальних мережах, використовуючи крауд-просування
    3. Усередині своєї мережі сайтів, використовуючи для цього якісні сайти-сателіти з трафіком
    4. Все інше на розсуд оптимізатора (сабміт, реклама і так далі)

Повернутися до змісту


Питання № 4: Які критерії пред'являти до посилань і самим сайтам?

Щоб посилання можна було вважати корисною, необхідно враховувати деякі критерії відбору в плані розміщення. це:

  • Трафік самого сайту на якому розміщується посилання і його динаміка. Трафік від 300 уникав на добу для молодого сайту зі зростаючою дінамікой- це нормально. Природно, чим обсяг трафіку вище, тим краще.
  • Заспамленності майданчики-донора, яка повинна бути максимально або на скільки це можливо, низькою. Відсутність заспамленності - ознака гарного сайту-донора. Заспамленності майданчиків можна перевірити через спеціальні сервіси, такі як ЛінкПад , Маджестик, ЧекТраст і так далі - їх зараз не мало.
  • Як розвивається сайт в інтернеті - зростає або падає по вище зазначеним критеріям - по трафіку і по посилальному профілем (його обсяг)
  • Вікові метрики і трастових майданчики (чим вони вищі - тим, звичайно ж, краще для Вас). Наприклад, вік від 1 року, і траст від 5 - 7 (середній траст) і від 8 і вище - високий траст. Тому, звертайте увагу, щоб дані показники були не нижче зазначених значень.

Повернутися до змісту


Питання № 5: Як оформляти і в яких місцях краще розміщувати посилання?

Не можна говорити, що в одному місці, в якому розміщено посилання буде не корисною для користувача, а в іншому - корисною. Так говорити неправильно, тому що показник корисності вимірюється далеко не через місця розміщення, а від того, чи корисна вона була користувачу - кликали чи на неї, чи були зафіксовані переходи по ній, хоча б якісь мінімальні.

Тут варто розуміти, що 2-3 переходу на місяць по одній конкретно взятій посиланням - це теж добре.

Так ось, щоб були переходи по розміщуваних посилання, краще всього їх розміщувати у вигляді:

  • Контекстних посилань, тобто грамотно оформляти статті таким чином, щоб по Вашому посиланню йшли переходи, що буде автоматично означати, що посилання є корисною користувачеві.
  • Соціальних посилань і посилань з відео-хостингів, таких як Ютуб, наприклад. Якщо у Вас є така можливість, то використовуйте розміщення посилань в соціальних мережах і на різних каналах Ютуб, які схожі з Вашим сайтом по тематиці. Наприклад, такі посилання можна отримати, просто замовивши рекламу в соціальних мережах у вигляді постів і розмістивши рекламу у популярних ютуб-блогерів.

Так, звичайно, в окремих випадках це може бути не дешево, проте переходи на Ваш сайт по розміщеної посиланням від імені власника ютуб-каналу гарантовані. В цьому і сенс.

  • У вигляді нативних матеріалів на сайтах. Є ще рекламний формат такої, який називають «натівкой», який може прекрасно генерувати переходи при належному і правильному оформленні матеріалів з метою спонукати користувача до кліку і переходу за посиланням.

Особливо даний формат підходить в новинний тематики і там де багато статейного контенту. Причому необов'язково для цієї мети використовувати нативну рекламу, досить грамотно використовувати сам підхід в, скажімо так, більш «щадному» режимі, красиво оформляючи новинні і тематичні блоки на одному або декількох своїх сайтах, утворюючи тим самим перелинковку всій мережі сайтів по тематиці.

Про те як це правильно робити, потрібно ще знати і думати над цим, в конкретно кожному взятому випадку.

  • Наскрізне розміщення посилань в меню сайту, що ведуть на зовнішній сайт. Це відмінний вид посилань, який без всяких сумнівів приверне увагу користувачів і, відповідно, буде генерувати переходи на просувний сайт. Тому, даний, більш схожий саме на рекламний підхід, використовувати рекомендується, але тільки там, де це доречно, що природно.

Як отримати посилання кожного з перерахованих типів?

Контекстні посилання Ви можете отримати через посилальні біржі, нативні матеріали, що розміщуються через різні рекламні сервіси і через самостійне оформлення таких матеріалів, а наскрізні посилання за допомогою так званого аутріч, тобто, через пряму домовленість з власниками майданчиків, або використовуючи свою мережу сайтів, щоб досягти мети в певних обсягах необхідних Вам.

Більш того, є і особливо інший спосіб отримання посилальної маси - це крауд-маркетинг, при якому Ви можете отримати трафіковий тематичні посилання з форумів , З блоків коментарів і з певних обговорень чого-небудь. Тому, для отримання переходів (трафіку) - крауд-посилання використовувати навіть рекомендується.

Окремо варто відзначити, що в деяких тематиках існують агрегатори новин в яких можна розміщувати анонси опублікованих статей. Тому, якщо Ви знаєте, що у Вашій тематиці є такі агрегатори, то постарайтеся взяти на своє озброєння і їх, які будуть генерувати переходи з анонсів на Ваш сайт, що просувається - це дуже корисно для плавного і динамічного розвитку проектів.

Що стосується оформлення посилань, то відхід від анкорний - це шлях до успіху в сучасному SEO.

Анкор пошукові системи не дуже люблять, як раніше, на доказ цього є відповідні фільтри проти спаму, тому в більшості своїй і переважно при просуванні потрібно використовувати безанкорние посилання, які будуть генерувати переходи. А вже в якому місці вони будуть розміщені і закриті від індексації - це вже не так важливо, тому що головне, щоб вони були корисні користувачам.

Повернутися до змісту


Питання № 6: Який формат розміщення посилань використовувати переважно в цілях SEO-розкрутки сайту?

Досвідчені оптимізатори прекрасно пам'ятають часи, коли на чолі кута були так званий орендний вид посилань, який в подальшому було доповнено контентним маркетингом. Однак, часи змінюються і ситуація в 2017 році виглядає вже інший.

Зараз же топ довідкових форматів виглядає наступним чином:

    1. Крауд-маркетинг через спеціальні сервіси
    2. Статейні посилання, розміщені через аутріч (прямий зв'язок з власником), так і через біржі
    3. Сабміта (масовий постинг в соціальні закладки, каталоги сайтів)
    4. Власні сателіти для просування (мережу своїх сайтів)
    5. Орендний вид посилань з оплатою за кожну добу проживання

Таким чином, можна зробити висновок, що першими трьома способами з топа форматів варто користуватися обов'язково, так як кожному власнику сайту, як правило, потрібно досягти відразу кілька цілей - це і топ по пошуковим фразам, і показати зростаючу кількість посилань динаміку, щоб «не збити свій проект зі шляху », та й траст з трафіком підвищити ресурсу теж потрібно. І що не менш важливо, для кожної мети доводиться використовувати мало не персональний формат розміщення посилань.

  • Крауд-посилання допомагають розбавити весь контрольний профіль сайту, розмістити відгуки про компанії та бренд, створити позитивну репутацію, «загасити» негатив в мережі і отримати тематичний трафік на сайт.
  • Статейні посилання, використання тематичних сателітів і орендні посилання допомагають підвищити траст ресурсу, просунути сайт по пошуковим фразам певні посадочні сторінки, а також отримати мінімальний трафік на свій сайт. Особливо варто звернути тут увагу на найбільші і розкручені по відвідуваності майданчика у Вашій тематиці і прагнути отримувати з них посилання.
  • Сабміта відмінно підійдуть для швидкої індексації сторінок сайту, що позитивно повинно позначитися на пошуковому ранжируванні ресурсу в мережі в цілому, а також для отримання мінімального трафіку

Крім того, на додаток завжди можна і навіть потрібно використовувати різні рекламні формати посилань ( «натівка», контекст і так далі), які гарантують переходи на Ваш просувний ресурс.

І в ув'язненні невеликий висновок в рамках теми статті.

Якими способами б ви не добували посилання і якими б вони не були, завжди дотримуйтеся високої якості у всіх сенсах слова, а також максимальної природності публікацій і розміщень, не беручи за основу досягти SEO-цілей, так як робота саме в такому ключі дасть Вам в майбутньому успіх в просуванні Вашого бізнесу і інтернет-проектів.

Повернутися до змісту

Питання № 1: Які посилання потрібні для успішного просування?
Питання № 2: Які цілі потрібно виконати, щоб просунути сайт в топ посилальними методами?
Питання № 3: Де краще розміщувати корисні посилання для користувачів з метою SEO-просування?
Питання № 4: Які критерії пред'являти до посилань і самим сайтам?
Питання № 5: Як оформляти і в яких місцях краще розміщувати посилання?
Питання № 6: Який формат розміщення посилань використовувати переважно в цілях SEO-розкрутки сайту?
Інша справа - які саме, як їх добувати і де брати?
Питання № 1: Які посилання потрібні для успішного просування?
Як отримати посилання кожного з перерахованих типів?

Дополнительная информация

rss
Карта