Альтанки з полікарбонату: фото і конструктивні рішення

  1. плюси
  2. установка
  3. Повністю з полікарбонату
  4. тільки дах
  5. ціни

Радий новій зустрічі з Вами, шановні передплатники та гості нашого сайту про дачу.

Погоджуся з Вами, що дача - це нелегка праця. Однак, в той же час, де, як не на своїй рідній дачі, ти так відпочиваєш душею і тілом. І чому б цей відпочинок не зробити комфортабельніше, адже, буває, приїжджають і друзі, або відзначаються якісь сімейні торжества, на яких збираються всі близькі й далекі родичі.

І не сидіти ж у будинку або на підстилці, хоч і під покровом дерев Вашого прекрасного саду. Пропоную подумати над цим, тим більше що альтанки з полікарбонату, фото яких я хочу сьогодні Вам показати, а заодно і розповісти, наскільки це практично і просто, стануть якраз приводом для Ваших роздумів.
зміст:

  1. плюси
  2. установка
  3. Повністю з полікарбонату
  4. тільки дах
  5. ціни

плюси   установка   Повністю з полікарбонату   тільки дах   ціни

плюси

Почну, мабуть, з того, що обгрунтую свій вибір саме полікарбонату, а нічого іншого. По-перше, він неймовірно простий у використанні: добре гнеться і вздовж, і впоперек, монтаж взагалі просто елементарний - саморізи і все.

Для краси зверху, як правило, ще одягають Термошайби. Він непогано справляється з ультрафіолетом і витримує температури, якщо вірити виробникові, від -50 до більш ніж +100 градусів. І, що важливо, довговічний (більше 20 років) і цілком прийнятний навіть для скромного бюджету.

Як встановлюються альтанки з цього матеріалу? По-перше, поправка: полікарбонат використовується в якості обшивки, каркас ж може бути з дерев'яного бруса, може бути і металевий. Причому частіше використовують як раз другий варіант. Але як би там не було, така конструкція досить легка на вагу, тому повноцінного фундаменту вона не вимагає - це вже, як мені здається, чималий плюс.

До речі, продаються вже готові садові альтанки, якраз підходять саме для дачі. Природно, що вони в розібраному вигляді, але суть не в цьому. Головне те, що є навіть переносні моделі, які можуть за Вашим бажанням кочувати по ділянці від дерева до дерева, від клумби до клумби. Природно, що вони не вимагають під себе взагалі ніякої основи - головне, щоб місце рівне було, і все.

установка

Якщо Ви вирішили встановити альтанку стаціонарно, то, насправді, Вам навіть не потрібно попередньо вирівнювати місце під неї, тому що основа для неї має на увазі під собою певну кількість стовпів, в залежності від її запланованого обсягу, вкопаних в землю і забетонованих. Уже ними можна і підігнати рівень, якщо поверхня все ж недостатньо рівна.

Далі вже саме на це основу і збирається каркас. Якщо він буде дерев'яний, з бруса, то скріпляйте окремі елементи його виключно саморізами - ніяких цвяхів. Якщо металевий, то гвинтами і гайками, попередньо просвердливши отвори. Але рекомендується все ж хоча б частково застосовувати зварювання, щоб фіксація була надійніше.

Ну а якщо Ви купуєте готову таку альтанку, то інструкція по її монтажу, як і все те, що знадобиться для цього, природно, буде йти в комплекті.

Ну а якщо Ви купуєте готову таку альтанку, то інструкція по її монтажу, як і все те, що знадобиться для цього, природно, буде йти в комплекті

Насправді, таку конструкцію, хоч готову, хоч самостійно продуману, можна повністю зібрати і встановити під ключ реально за один день, навіть з огляду на роботу над підставою, тобто фундаментом. Давайте подивимося фото різних варіантів таких альтанок, і Ви переконаєтеся в цьому самі.

Повністю з полікарбонату

Переносну Ви вже бачили, тому давайте розглянемо більш масштабні проекти.

Завдяки пластичності полікарбонату, можна проявляти оригінальність виконання місця для відпочинку. Сферична дах - хіба не цікаво? Хіба нестандартно, свіжо і красиво? І скажіть, яким матеріалом ще можна цього досягти? Черепицею? Ну так, згоден, але скільки буде коштувати такий купол з черепиці, враховуючи ще й те, що навряд чи вам вдасться самостійно виконати цю роботу. А з полікарбонатом - легко і просто.

А з полікарбонатом - легко і просто

Форма самої альтанки - тут вже як душа забажає: кругла, квадратна, багатокутник і т.д.

д

До речі, можна ж зробити і взагалі її закриту. А якщо ще й вибудувати піч, і примостити беседочку до неї, то чому не літня кухня і їдальня в одній особі? А якщо якийсь сабантуй, так прямо не відходячи від столу можна робити, наприклад, барбекю. Ясна річ, що все це можна побудувати і з інших матеріалів, але так швидко і недорого, як використовуючи полікарбонат - не можна.

тільки дах

Якщо у Вас приватний будинок, і Ви хочете щось більш стаціонарне, більш значне, то полікарбонат в якості даху Вашої альтанки буде оптимальним вибором. Я не кажу про зовнішній вигляд - це само собою зрозуміло, і фото цього наочний доказ, мова про ціну та якість.

Але чому ми говоримо тільки про дах над альтанкою? Адже навіси з нього виглядають не менш ефектно! Уявіть який-небудь стильний козирок над вхідними дверима, або навіс над паркувальним місцем у дворі Вашого будинку. А над верандою або басейном? Так що представляти - дивіться!

Обов'язково додайте до всього цього зелені: кучеряве квітучі багаторічні рослини якраз те, що треба. І не важливо, чи повністю Ваша альтанка з полікарбонату, або тільки дах, а інше камінь або дерево, або просто навіс над машиною - від цього виграє будь-який варіант.

А в поєднанні з кованими металевими або різьбленими дерев'яними деталями альтанка чи, навіс, будуть виглядати просто фантастично!

ціни

Упевнений, що мені вдалося Вас переконати зупинити свій вибір саме на цьому матеріалі. Тому давайте прицінимося.

Полікарбонат продається листами. Буває стільниковий, буває монолітний. Який краще вибрати саме Вам - краще все ж проконсультуватися з фахівцями, які займаються його реалізацією і монтажем.

Отже, середня ціна на стільниковий полікарбонат в Росії - десь від 460 рублів за 1 кв.м, В Україні - від 76 гривень за кв.м. Можуть бути варіанти дешевше, можуть бути і дорожче, так як виробники бувають різні, і якість, відповідно, теж. Кольоровий варто, природно, дорожче, так як звичайний прозорий, як правило, використовують для будівництва теплиць.

Готові альтанки, в залежності від розміру і моделі, в Росії стартують від 10 тис. Рублів, в Україні ж дуже навіть симпатичну можна замовити за 5 тис. Гривень, але є і більш прості і дешеві варіанти.

Чи хочете Ви купити готову конструкцію або втілити в реальність свій власний проект, використання полікарбонату буде дійсно правильним вибором. Ви самі бачили фотографії, тому про що ще можна говорити. Хіба що про те, щоб Ви, шановні дачники, підписувалися на наш блог, тому що ми з кожним днем ​​намагаємося оптимізувати Вашу нелегку працю на городі, скрасити Ваше дозвілля і багато, багато іншого.

Радьте нас і своїм друзям, поділившись з ними в соціальних мережах посиланням на сайт про дачу. До нової зустрічі на його просторах.

Максим Колесніченко

Як встановлюються альтанки з цього матеріалу?
Сферична дах - хіба не цікаво?
Хіба нестандартно, свіжо і красиво?
І скажіть, яким матеріалом ще можна цього досягти?
Черепицею?
А якщо ще й вибудувати піч, і примостити беседочку до неї, то чому не літня кухня і їдальня в одній особі?
Але чому ми говоримо тільки про дах над альтанкою?
А над верандою або басейном?

Дополнительная информация

rss
Карта